MKEH » Álláshirdetés - idegenforgalmi hatósági feladatok

Álláshirdetés - idegenforgalmi hatósági feladatok

ÁLLÁSHIRDETÉS

Budapest Főváros Kormányhivatala (BFKH)

Kereskedelmi, Haditechnikai, Exportellenőrzési és Nemesfémhitelesítési Főosztály

Idegenforgalmi és Közraktározás-felügyeleti Osztálya

idegenforgalmi hatósági feladatok ellátására

munkatársat keres

A kormányzati szolgálati jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű (próbaidő időtartama 6 hónap).

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros Kormányhivatalának

Kereskedelmi, Exportellenőrzési és Nemesfémhitelesítési Főosztály,

Idegenforgalmi és Közraktározás-felügyeleti Osztály

Budapest, 1124 Budapest, Németvölgyi út 37-39.

Ellátandó feladatok:

  • utazásszervezői és utazásközvetítői tevékenység folytatásával összefüggő kérelmek, bejelentések kezelése, a vonatkozó eljárás lefolytatása;
  • lovas szolgáltató tevékenység folytatásával összefüggő kérelmek, bejelentések kezelése, a vonatkozó eljárás lefolytatása;
  • idegenvezetői tevékenység folytatásával összefüggő kérelmek, bejelentések kezelése, a vonatkozó eljárás lefolytatása, az idegenvezetői igazolvány kiállításában való közreműködés;
  • szükség esetén a kereskedelmi jellegű turisztikai szolgáltatási tevékenységekkel (idegenvezetés, utazásszervezői és –közvetítői tevékenység, tartós szálláshasználati szolgáltatási tevékenység, lovas szolgáltató tevékenység) kapcsolatos ellenőrzési feladatok ellátása;
  • beszámolók, jelentések, kimutatások készítése;
  • ellenőrzésekhez kapcsolódó egyéb közigazgatási hatósági eljárások lefolytatása;

Feladat ellátásának feltételei:

  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Büntetlen előélet;
  • Erkölcsi bizonyítvány (3 hónapnál nem régebbi)
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

Az idegenforgalmi hatósági feladatkör betöltéséhez szükséges végzettség:

Felsőfokú végzettség:

  • főiskolai vagy egyetemi szakképzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • Felelősségtudat, felelősségvállalás,
  • Aktivitás, reagálás,
  • Elvégzett feladatok ellenőrzése, korrigálása,
  • Határidők betartása.

A jelentkező elbírálásnál előnyt jelent:

  • Főiskolai igazgatásszervezői szakképzettség,
  • Egyéb ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • Turisztikai területen szerzett gyakorlat,
  • "B" kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési tapasztalat,

Illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény, valamint a BFKH Közszolgálati Szabályzata az irányadó.

A jelentkezéshez csatolni kell:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajzot 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet 1. számú melléklete alapján (https://kozigallas.gov.hu/oneletrajz%20sablon%20v1.7%20KSZF.xlsx);
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvismeretet igazoló okiratok másolatát;
  • motivációs levelet;
  • nyilatkozatot arról, hogy a pályázati anyagban szereplő adatokat az eljárásban részt vevők megismerhetik;
  • nyilatkozatot arról, hogy büntetlen előéletű és kinevezése esetén bemutatja a 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt;

Az álláshely betölthetőségének időpontja:

Elbírálást követően azonnal.

A jelentkezés benyújtásának határideje:

  1. április 28.

A jelentkezés benyújtásának módja:

A fényképes szakmai önéletrajzot, valamint a végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát a szükséges nyilatkozatokkal elektronikus formában Békési Tamás osztályvezető részére a bekesi.tamas@bfkh.gov.hu e-mail címre várjuk.

 Az e-mail tárgyaként kérjük feltüntetni: „Álláshirdetés”.

2019. április 10.